Vánoce
 
Odjížděli jsme něco po čtvrt na pět. Rozdělili jsme se na tři skupiny: Jedna skupina jela autobusem druhá skupina jela s Milanem a třetí s Kancem.
Sněžilo, ale ty Pražáky to moc nezajímalo...

 

Po příjezdu se někteří "unavení" jedinci odebrali nahoru jakože půjdou spát a někteří šli stavět tee-pee, aby se měli kde vyspat.

Druhý den si pro nás náčelníci přichystali pro některé až příliš těžký úkol.

 
Nakonec se lakros maličko zvrtnul na sněhovou bitvu. Ale lakrosky, jak je vidět, byly pořád vhod...
Nejdřív bylo hřiště celkem v pohodě a na sněhu, ale po chvíli z toho samého hřiště bylo umbo hřiště. (umbo jen pro zasvěcené). Abychom nebyli jako nějaký umba posouvali jsme hřiště,ale to moc nepomáhalo. 
A toto už byl konečně štědrý večer.Všichni jsme si ho patřičně užili. Aspoň co já si myslím.(např.:Víťa a tangáče;nebo Sam a kočičí obleček)
Sem jsem měl napsat něco dalšího ze Štědrého večera, ale nic mě nenapadlo...asi jen že se děti bavili  stejně jako "dospělí"

Dál večer jsme dělali prskavky z klacků a svíček a potom jsme šli spát, abychom měli dost síly na dopoledne a cestu domů.

V neděli jsme docela dlouho polehávali , a proto jsme měli hodně sil na různé další hry a blbosti.
skok důvěry.                                              zase lakros...                                 a ameba.         
Odpoledne asi ve dvě hodiny odešla menší skupinka, která jela autobusem a ostatní, co jeli autem odcházeli později.Na Karlovi bylo už v pátek znát, že se moc těší na cestu s Ammerákem, Rousmenem, Víťou...
 
Všem účastníkům tohoto výletu: Hodně štěstí a úspěchů s odvykáním od slov "umbo v kapse" a podobných umbovostí...           P.S.:Matěj: Když jsem byl u Kance viděl jsem fotku umba.     

                                                                                       napsal: Matěj    dne: ne, po večerech

a pamatujte, mejte se

Na vánočních luhách jsme nebyli poprvé:

 Vánoční Luhy 2007